Уроки, відкриті для всіх бажаючих

DSC 5667

DSC 5667Нещодавно у НВК «СЗШ №2-гімназія» завершився «сезон» відкритих уроків, які проводили  вчителі початкової школи. Майже всі педагоги  представляли свої  напрацювання, демонструючи їх  цікавими та різноманітними методами.  Під час занять   діти проводили досліди, готували проекти, розвивали свою допитливість та ерудицію; дивились, слухали та обговорювали різноманітні мультимедійні презентації та аудіофайли, які з великою прискіпливістю підбирали для учнів їхні вчителі.

 

Так, наприклад,  учні  2-А класу зі своїм класоводом  Возняк Г.В. проводили досліди з водою у всіх її станах, пояснювали,  чому лід в термосі не тане, а у воді не тоне, чому утворюються хмари та куди дівається  з  чайника вода, яка кипить. Діти заробляли «бурульки» (льодовики) для команди хлопчиків та «сніжинки» для команди дівчаток і прикрашали ними ялиночку, що залишиться в класі на всі свята.

 А учні 2-Г класу спільно з класним керівником  Коцкулич Л.Я. готували проекти про те, як і чому потрібно зберігати зелені насадження, а особливо ялинки перед новорічними святами. Неочікувану презентацію свого проекту зробили учні першої групи: вони показали всім присутнім цікаву казку про лісових звірят і гарненьку ялиночку.

{youtube}DPKCkTrIFRA{/youtube}

 Учні 1-В класу з класним керівником Сілецькою Т.Є. та учні 3-Б класу з класним керівником Бачинською М.С. досліджували особливості ґрунтів. Відгадували загадки, розв’язували кросворди та проводили досліди з ґрунтом і водою. Діти з великим захопленням  брали участь у  цікавій грі  та переглядали  мультфільми.

А ось у 4-А класі (класний керівник Кулигіна Л.Б.) відкритий урок відбувся у формі кругосвітньої подорожі. Діти грали в лото з прапорами країн,  відгадували  їх назви, демонстрували свої знання щодо території та особливостей країн світу, їх національної символіки і визначних місць. В цьому ж класі був проведений доволі насичений різноманітними методами роботи відкритий урок з учителем Болюк Р.С., на якому молодших школярів  ознайомили із творчістю сучасних українських письменників,  зокрема з творінням Сашка Дерманського  «Чудове Чудовисько». Школярі  працювали в групках, складали вірші, описували характери героїв тощо. Присутні гості були неабияк вражені творчістю, ерудицією, талановитістю дітей.

{gallery}VUMW{/gallery}

Поширити: