Кафедра біології та хімії

IMG_4136.jpg

Вчителі кафедри:
IMG_4136.jpg

Пуців Михайло Васильович – голова шкільного методичного об’єднання вчителів біології, хімії та основ здоров’я.

Вчитель біологіїÃƒ‚ вищої кваліфікаційної категорії.

Проблема, над якою працює: «Формування в учнів навичок здорового способу життя на уроках біологіїÂ», «Екологічне навчання і виховання учнів на уроках біології в 7 класіÃ‚».

biologiya7

Сидір Марія Петрівнавчитель хімії та біології
вищої кваліфікаційної категорії, звання «вчитель-методист».

Проблема, над якою працює: «Екологічне виховання школярів на уроках біології та в позакласній роботіÃƒƒ‚», «Активізація пізнавальної діяльності учнів на уроках хіміїÃƒƒ‚».

Паращак_Наталя.jpg

Паращак Наталія Миколаївна – вчитель хімії
вищої кваліфікаційної категорії.

Звірик Віра Львівна – І кваліфікаційна категорія. Проблема, над якою працює: «Технології проблемного навчання на уроках біологіїÃƒƒ‚».
Кабінет біології:

FullSizeRender.jpg

Кабінет оснащений традиційними засобами навчання: мікроскопи, лабораторний посуд, навчальні таблиці, муляжі, мікропрепарати тощо. На стінах розміщені наочні стенди. Крім цього в кабінеті знаходяться акваріум, велика кількість вазонів, куточок протипожежної безпеки, символіка України.

FullSizeRender_1.jpg

У кабінеті функціонують найсучасніші інтерактивні технології: інтерактивна дошка, мультимедійний проектор, музичний центр, комп’ютер із сучасним програмним забезпеченням, електронний мікроском. При оформленні кабінету враховані сучасні та естетичні вимоги до навчальних приміщень. Кабінет оснащено індивідуальними партами.