Міжнародний день поезії.

21 березня відзначають Міжнародний день поезії. Наша поезія- це теж зброя, джерело мотивації для війська, котре у боротьбі відстоює права і свободу свого народу. 22 березня в НВК “СЗШ №2-гімназія” відбувся захід присвячений поезії Вільних, який підготували учні 6-Г класу, класний керівник Людмила Залевська.
Учні декламували вірші класиків та сучасних поетів, які у своїх римованих рядках надихають, підтримують та вселяють віру в непереможність українського народу в цій одвічний боротьбі проти ворога. Хвилиною скорботи вшанували тих, кого, на жаль, забрала ця клята війна. Кожен рядок, кожне слово – це вже частина Української історії.
Ми віримо, що не тільки на папері побачимо власними очима вільну, мирну Україну🇺🇦

Дякуюємо за допомогу у підготовці проведення заходу Людмилі Лесишак, Роману Риб’яку та ученицям 7-Г класу Гладкій Софії, Княвчук Алісі, Вариводі Аделіні, Фльорик Ангеліні, 7-В Вовкович Софії, 7-Б Ямелинець Софії.