З 20 лютого по 2 березня проходила декада початкових класів

З  20 лютого по 2 березня проходила декада початкових класів. В цей період було проведено відкриті уроки, виховні заходи, веселі перерви.

Так, в 3-А класі ( класний керівник Кулигіна Л.Б.) було проведено інтелектуальну гру «Маленькі ерудити», де діти ділилися набутими знаннями не лише в школі, а й самостійно. Найбільше їм сподобалася квіткова галявина із зачарованою красунею, яку їм вдалося визволити.

На уроках рідної мови учні 2-Б класу ( класний керівник Гнатів Г.П.) та 3-В класу ( класний керівник Пуравець Л.Я.) розширювали у своїх вихованців знання про рідну мову, про влучність, точність, красу рідного слова, прививали любов до вивчення усної народної творчості.

Цікавими і змістовними були і виховні заходи:

« Мій татусь, мій дідусь» ( 2-В клас кл. кер. Бачинська М.С.)

« Подорож у світ казок» ( 1-А кл. кл. кер.Возняк Г.В.)

Вікторина :  « У світі казок» ( 1-Б кл. кл. кер. Кекіс Г.П.)

« Весну красну вітаймо» (4-А кл. кер. Каралюс Д.М., 4-Б кл.. кер.Кравець С.Б., Проектний день «Моя Україна» у 2 – А класі кл. керівник Буган Г. В.:

1 урок «  Українська мова» тема уроку «Країна в якій я живу». «Наголос», провела Буган Г. В.

2 урок  «  Я і Україна» тема: «Твоя країна – Україна», провела Буган Г. В.

3 урок « Образотворче мистецтво» на тему: «Народний символ України – калина»

(техніка виконання: паперопластика, скульптура), провела Дмитришин М. Н.

4 урок інтегрований урок читання і музичне мистецтво «Роль пісні у патріотичному виховані школярів», провели Буган Г.В. та вч. музики Петровська А. Є.

ГПД вікторина на тему: «Маленькі українські розумники», провела Дмитришин М. Н.

А з яким нетерпінням діти чекали на Веселі перерви! Щодня вони приймали в них активну участь, змагалися у швидкості, влучності, вболівали один за одного.

Першою стартувала перерва «Усміхнись» ( Рой Л.Г.).  Мета заходу – виховання в учнів людяності, чесності, милосердя, здатність боротися проти зла.

А далі – «Найрозумніший» – розвиток творчих та інтелектуальних здібностей дітей. ( Антохі Г. В.),

«EURO – 2012» ( Здерок М.І. Пічугін В.Д.).

«Музична хвилинка» ( Петровська А.Є.).

«Весела перерва Fun break!» ( Баб’як М.Я., Тріщук Г.В.). Під час перерви діти співали, розгадували загадки, ребуси, кросворди на англійській мові.

До цього тижня долучились і вчителі художньо-естетичного циклу. ( Сілецька Т.Є., Біньковська А.М.), які підготували виставку дитячих робіт «Умілі руки».

Декада початкових класів завершилась нагородженням грамотами переможців конкурсів «Талановиті діти».