У п’ятницю, 17 березня, відбулася зустріч міського голови Андрія Кульчинського та учнівського самоврядування НВК «СЗШ №2-гімназія».
Під час спілкування учні поставили чимало питаннь щодо перспектив розвитку нашого міста у майбутньому, які професії будуть потрібні нашій громаді і як молодь через декілька років зможе реалізувати себе у рідному місті. Розмова була щирою, відвертою та корисною. Молодь запропонувала ряд конструктивних та цікавих ідей для реалізації. В свою чергу міський голова висловив свою підтримку, поділився досвідом та думками. Також зазнав, що освіта та розвиток підростаючого покоління завжди були, є і будуть в пріоритеті Трускавецької територіальної громади.