Чудово проведена неділя додала дітям нових емоції та враженнь !!!

Гімназисти 7-А класи та батьки Вікторія Волохова Оля Гордієвич, Наталя Войтко та класний керівник Оксана Прокопішак відвідали унікальний скельний комплекс названий на честь легендарного опришка Олекси Довбуша .Це неповторне за своїми формами і розташуванням нагромадження гігантських скель, каменів, що нагадують дивовижних істот, покраяне глибокими, завжди темними ущелинами, ямами, потаємними ходами та стежками.
Комплексна пам‘ятка природи «Скелі Довбуша» лежить на висоті 668 м над рівнем моря. Це скелясті виступи пісковиків заввишки до 80 м, що утворились більше 70 млн років тому на дні палеогенового моря. Кам’яний лабіринт завширшки 200 м тягнеться серед буково- смерекового лісу зі сходу на захід майже на 1 км.
За переказами, у 17-18 ст. тут таборували опришки , які використовували печери під сховище.
Надзвичайно цікава як спортивно – туристична так і навчально-пізнавальна подорож завжди запам‘ятається дітям. Дякую батькам !
За організацію екскурсії та спільно проведений час у нашому класному колі.