Перша підкорена вершина 6-В класу

Перша 🥇підкорена вершина 6-В класу💪
На закінчення навчального року колектив 6-В класу разом із батьками Наталією Стецик, Галиною Хоруженко та класним керівником Марією Туркевич відвідали середньовічну наскельну фортецю Тустань, яка розташована в Українських Карпатах поблизу села Урич. Учні готували екскурсію разом із класним керівником і ділилися цікавими фактами у процесі піднімання на скелю. А після спуску на учнів чекав мозковий штурм у вигляді MindGame про фортецю та сюрприз. А він заключався в тому, що на нас у низу чекала однокласниця у гіпсі яку учні не бачили вже третій тиждень. Дякую батькам Симович Наталії та Роману за привезення Анастасії до нас. Якщо хотіти можна всі барʼєр подолати.
Гарно проведений час, море позитивних емоцій, а головне активно відпочили.
У кінці екскурсії учнів чекав ще один сюрприз, вчителі які вчать цей клас, написали побажання на канікули для учнів.
Дякую за допомогу в організації екскурсії батькам, учням за позитивні, щирі та справжні емоції. Ви найкращі😘👍👍