Захопливим завершенням навчального року та чудовим подарунком до Дня захисту дітей стала мандрівка 8-А класу з батьками та класним керівником до гірського карпатського озера Синевир: Долина вовків, око Карпат – Синевир, водоспад Дівочі сльози, центр реабілітації для ведмедів, гірські перевали та хребти, звивисті дороги – серпантини, неймовірні краєвиди, цілюще карпатське повітря! Діти відпочили, сповнилися враженнями та емоціями і вкотре переконалися, яка прекрасна наша Україна! Безмежна подяка ЗСУ за можливість!