Феєричне свято – Андріївські вечорниці

30 листопада у НВК «СЗШ№2-гімназія» відбулося веселе феєричне свято – Андріївські вечорниці, яке провели учні 9-А класу. За давніми традиціями українського народу ввечері перед Андрієвим днем молодь збиралася, щоб повеселитися, краще пізнати одне з одного, а, можливо, знайти собі пару. Дев’ятикласникам блискуче вдалося відтворили ці традиції: сцена актової зали перетворилася на українську світлицю, де господар і господиня радо зустрічали гостей, хлопці і дівчата співали, танцювали, жартували, дівчата ворожили на своє майбутнє. Кульмінацією свята стало традиційне кусання калити – запашного коржа, яке викликало найбільше емоцій та бажаючих спобувати серед глядачів! З вітальним словом до присутніх звернувся духовний наставник школи о.Андрій, якого шкільна родина принагідно привітала з днем Ангела та побажала многії літа. На святі була присутня старший спеціаліст відділу освіти з виховної роботи Олександра ДИРКО, яка також привітала присутніх. До учнів, батьків та вчителів з вітальним словом звернулася заступник директора з виховної роботи Людмила ЛЕСИШАК, а завершив свято директор школи Роман ГУДЗЕЛЯК, який подякував дев’ятикласникам за їх акторську майстерність, щирість, вміле відтворення традицій, ну а всі присутні дякували воїнам ЗСУ за можливість вчитися та проводити такі заходи. У часі війни для молоді особливо важливо знати, вивчати, плекати традиції свого народу, щоб передати їх наступним поколінням. «Вечорниці завершились. І, здається, все пройшло. Ні, так просто не проходить, в серці струночка бринить, про веселі вечорниці спомин в серці буде жить!»