Нова подорож учнів 4-А класу

Нова подорож учнів 4-А класу (класний керівник Ірина Дучій). Цього разу це мальовниче село Кульчиці Самбірського району. Екскурсовод цікаво розповіла про життєвий шлях видатного гетьмана Петра Конашевича Сагайдачного, який “брав” турецькі мури, мужньо боронив українську землю від загарбників і не програв жодної битви. Діти оглянули численні експонати музею.
Особливо їх здивували особисті речі Петра Сагайдачного: бойовий меч і позолочений хрест.
Познайомилися діти з ще одним знаменитим уродженцем села Кульчиці Юрієм Кульчинським. Героєм оборони Відня 1683 року, який відкрив Європі запашний кавовий напій і став власником першої в Європі кав’ярні.
На зворотньому шляху ми побували в м. Самбір. На завршення екскурсіх була піца. Діти обмінялися враженнями від екскурсії і планували нову екскурсію, яка буде не менш цікавою і пізнавальною.